Stepuj pro zdraví.

14. května 2017 v 20:26 | Andey |  sweet little sunday
AHOJ
Už ani nevím, kdy jsem naposledy byla na počítači.

Vysvětlení názvu - Stepuj pro zdraví.
V lednu bylo představení se stepem, kde jsem poprvé vystupovala i já, a tohle byla jedna z hlášek komentátora/uvádějícího. A já jsem si na ní vzpomněla, jelikož jsem včera byla opět na představení stepu.

Můj týden v kostce - V pondělí byl státní svátek a já jsem původně měla jít s kamarádkou do zoo, ale odložily jsme to kvůli počasí, tak šla k nám, abychom se podívaly na nějaké zájezdy na prázdniny, že bychom někam vyrazily. Přesně víme, kam chceme, ale ty termíny jsou vážně příšerný. Proč? Nakonec jsme se šly na chvilku projít po našem městě, tedy my té části, kdy bydlíme, říkáme vesnice - to byste to tu museli vidět - a přišly jsem na to, že se tu opravdu nic neděje.

V úterý mi odpadly první dvě hodiny, tak jsem si mohla přispat. Od učitele jsem se dozvěděla, že jsem se dostala do první skupiny na matiku, takže jsem samozřejmě spokojená. Jinak se asi nic převratného nedělo.
Ale představte si. Dojdu na nádraží a na tabuli hledám svůj autobus domů, protože výluka, a tam, že můj vlak jede z jiného nástupiště, odkud jsem ještě nikdy nejela. Kvůli našemu směru museli poupravit i koleje. Proč všechno ohledně vlaku odnese můj směr? Minulý rok to bylo provizorní nástupiště, pak nepochopitelný způsob výluky, teď tohle.

Ve středu jsem na výtvarce opět natírala svojí krychli. A skoro každý ve třídě se mě každou hodinu ptá, co to bude až to natřu. Ale učitelka se na to nehorázně těší. A pak už se nic extra nedělo. Večer jsem pak měla step.

Ve čtvrtek mi opět odpadly první dvě hodiny. A bylo to o ničem. Po škole jsem pak měla doučovat, ale ten kluk v blízké budoucnosti nepíše test, tak to prý nepotřebuje. Ono je na fyziku naprosto blbý. Vysvětluju mu to polopaticky, až si z toho tatí dělá srandu, když mě poslouchá - doučuji doma -, jak se mu to snažím narvat do té hlavy. Ale on to prý nepotřebuje. Mohla jsem mít peníze.

V pátek jsme psali dva testy a já se na jeden vykašlala se učit. Naučte se XX stránek o hmyzu. Zábava. Ale zodpověděla jsem všechny otázky a i obrázky jsme jí tam namalovala, protože ke konci už nebylo co dělat, a po testu jsem pěkně vzala všechny stránky hmyzu, vytrhla je a následně vyhodila do koše. Takhle se uklízí. Po škole jsem opět šla se dvěma spolužačkami cvičit a pak jela domů. Byla jsem nehorázně unavená, tak šla jsem spát v osm hodin večer.

Sobota. Plány mi nevycházejí, ale to je u mě normální. No, dopoledne jsme jela do města. Stepovala jsem. Dala si oběd. Šla na zkoušku shim sham. Jela domů. Byla u babi a dědy. Opět jsem byla na zkoušce shim sham. Šla s babi a maminou na stepařské představení, které byla naprosto luxusní. Všichni byli naprosto skvělí a nebyli tam jen z ČR, ale i z Německa. Prostě super. A na konci jsem si se všemi zastepovala shim sham.

A dneska jsem se učila a konečně dočetla knížku.


Jaký byl váš týden?
Užijte si příští týden.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 18. května 2017 v 7:31 | Reagovat

Ty umíš stepovat, tak to ti v dobrém závidím, chtěla jsem to umět, ale nikdy jsem se k tomu pro jiné věci nedostala a dost mě to mrzí, jinak zajímavě prožitý týden...

2 cincina cincina | Web | 18. května 2017 v 19:27 | Reagovat

Krásný týden:) Líbí se mi, jak píšeš o škole, úplně z toho cítím, že to vlastně vůbec nehrotíš:D Neučíš se na test, ale nakonec jí tam namaluješ obrázky a tak:D
To se stává, že plány nevycházejí. S jednou kamarádkou mi to taky nevyšlo a sešly jsme se minulý týden. A s jednou jsem měla jít dneska, ale taky to nevyšlo. Ale když to ještě víš včas, tak si můžeš vymyslet nějaký náhradní program, protože venku je tak krásně, že je škoda sedět doma!:)

3 Nikys Nikys | Web | 19. května 2017 v 13:51 | Reagovat

Jako malá jsem se rozhodovala mezi stepem a irskými tancemi a nakonec jsem zvolila druhou možnost a dnes tancují společenské tance :D jsi šikula, protože já co kolikrát vidím stepařky tak to jsou machři :) já mám celý týden ulitany a už se těším až si lehnu. Dnes mě čeká ještě brigáda a pak konečně víkend :)

4 A R G E N T U M ♡ A R G E N T U M ♡ | Web | 21. května 2017 v 15:55 | Reagovat

hahaaaa, to s těma vlakama úplnej soucit :DD totálně nechápu, proč tam musej něco pořád měnit.
a jako ve škole docela pohodka :D
jinak to slovo shim sham se mi moc líbí :DD

5 Sandra Sandra | Web | 21. května 2017 v 17:30 | Reagovat

wau, celkom ťa obdivujem, že chodíš stepovať:) step mi prišiel vždy veľmi zaujímavý:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama