WEEK TALKING - 10

10. května 2015 v 21:06 | Andey |  sweet little sunday
AHOJ
Dneska vám chci tolik toho napsat, tak doufám, že na něco nezapomenu.
A je to tady už nevím, co jsem chtěla napsat. Máte to taky, najednou na něco zapomenete, i když jste to věděli? Už vím, :D

Teď často uvažuju o tom, co bych udělala, kdybych byla v New Yorku. Šla bych na alespoň jeden výprodej. Určitě to znáte z těch amerických filmů a seriálů, kdy se holky přetahují o oblečení na nějakém výprodeji. Říkám si, že by to byl vážně zážitek. :) Nemyslíte?

Díváte se na Mistrovství světa v hokeji? Já jsem se ze začátku nedívala, ale teď jo. Viděli jste dneska, jak jsme hráli proti Německu? To bylo něco.
Já mám na MS v hokeji takou vzpomínku. Chcete ji znát? Jestli ne, tak máte smůlu. :D
V šesté třídě jsem byla na výměnném pobytu ve Slovinsku. V tu dobu bylo MS v hokeji a cestou domů to bylo něco. Kluci dostávali zprávy, kdo dal gól a kdo vyhrává a prohrává. Jakmile se to dozvěděli, zakřičeli na celý autobus výsledky. :) Pak jsme fandili. :D

Dneska je Den matek. Koupili jste, nebo vyrobili něco svojí mamince? Moje mamina říká, že vyrobený dárek je lepší než kupovaný, a já se tím řídím. :D Ve čtvrtek jsem mamině namalovala tři obrázky dva z nich tady máte vyfocený. Napište mi, jestli se mi povedli, protože já z hlavy kresli neumím, a proto jsem ty obrázky kreslila podle předlohy. Teď jsem odbočila. Dneska jsme jeli na bruslařskou dráhu a tatí se mě zeptal, jestli jsme mamině něco dala ke Dni matek a já mu odpověděla: "Já jsem mamině ve čtvrtek kreslila obrázky, a jelikož je viděla, tak mi přišlo zbytečné jí je dávat dneska, protože už je viděla, Tak jsem jí to dala předčasně." a tatí na to: "To bylo tak… diplomatické."
Jak už jste se dozvěděli, dneska jsme byli na bruslích a pak jsme byli na minigolfu.
Jsem ráda, že se vám líbil můj poslední tag. :D


Ten salát jsem si udělala ve čtvrtek. :D

Ty tulipány nám rostou na zahradě. :D
Jak jste si užili týden? Díváte se na MS v hokeji? Líbí se vám obrázky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 12. května 2015 v 14:15 | Reagovat

Takové výprodeje by mně asi nebavily :D
MS celkem sleduju, ale ten zápas jsem neviděla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama