WEEK TALKING - 6

22. března 2015 v 21:49 | Andey |  sweet little sunday
AHOJ
Jak jste se měli celý týden? Já jsem byla v pondělí poprvé po prázdninách ve škole. Nic moc se tam nedělo. Jak víte, od úterý jsem byla doma, protože jsem byla nemocná. Od kamarádky jsem se dozvěděla, že učitelky teď za mě hledají náhradu na badatelský den. Na vysvětlenou: Každý rok se na naší škole pořádá tzv. badatelský den (myslím, že ten den nemá skutečný název). Na tom dni je několik stanovišť a každý žák si vybere dvě stanoviště, která má za ten den navštívit. Každé stanoviště se jmenuje podle nějakého vynálezce a já jsem na jednom stanovišti. Naštěstí to kamarádka dala do pořádku a řekla, že příští týden už ve škole budu. :)

V sobotu jsem byla na babi narozeninové oslavě. Moc jsem si to na ní užila. Ze začátku jsem (cituji) tancovala jako robot, ale pak jsem se do toho dostala. :D Víte, co jsem měla za úkol? Fotit. Fotila jsem všechno a všechny. :D

Dneska jsem byla v kině. Víte na čem? Na nové Popelce. Teď přetáčejí staré pohádky do nových verzí. Opravdu se mi líbila. Oni ty pohádky nějak upraví. :) Řekla bych, že tam bylo něco i z české Popelky. Musím vám říct, že jsem si myslela, že jsme ve špatném sále, protože než ten film začal, tak nám pustili scénku z pohádky Frosen, ale byli jsme ve správném sále. Jen mě štvala jedna věc. Byly tam malé děti, které se tam během filmu honily a povídaly, ale moc jsem je nevnímala. Na tom velkém plátně to je prostě něco jiného než v televizi. ;)

Příjímačky se mi blíží, tak se od pondělí začnu pořádné připravovat, abych je zvládla. Chtěla bych vám poděkovat, že jste si oblíbili můj blog. Vím, že nemá 100 návštěv za den, ale to nevadí. Jsem ráda za vaše komentáře. Baví mi je číst a vždycky mi zvednou náladu. :) Děkuji. :D

Jaký jste měli týden? Byli jste taky v kině? Na čem jste byli? Líbí se vám 30 Day Challenge? Kdo taky bude psát příjímačky? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baalberith Baalberith | Web | 23. března 2015 v 10:25 | Reagovat

Držím palce na přijímačky jistě je zvládneš! :D

2 Andey Andey | Web | 23. března 2015 v 20:43 | Reagovat

[1]: Děkuju. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama