Březen 2015

Pozastavuji.

27. března 2015 v 7:07 | Andey |  NEWS

AHOJ
Již podle názvu víte, že pozastavuji blog. Proč? Chci se plně připravovat na přijímačky. Pozastavení bude do 15., nebo 16.dubna. Pokusím se obíhat Affs, ale nic neslibuji. ;)

Citáty

25. března 2015 v 22:08 | Andey
AHOJ
Teď je všude hodně citátů. Mně to nevadí. Citáty se mi začínají líbit, májí něco do sebe. :D Vždycky mi zvednou náladu a někdy si řeknu, že je to pravda. Trošku jsem hledala a našla pár citátů, které se mi líbí. :)

"I zastavené hodiny mají dvakrát denně pravdu. (Zelená míle)"- Stephen King

"Miluje jen ten, kdo oplátkou nic nečeká."- Antoine de Saint-Exupéry

"Nazývejme věci vždy pravými jmény. Pokud bychom se je báli vyslovit, o to větší z nich budeme mít strach."- Joanne Kathleen Rowling

"Člověk je velký ve svých předsevzetích, ale slabý v jejich provádění."- Erich Maria Remarque

"Co je důležité, je očím neviditelné."- Antoine de Saint-Exupéry

"Nejlépe lžeme, když lžeme sami sobě."- Stephen King

Zima

24. března 2015 v 14:00 | Andey
AHOJ
Zima je krásné roční období jako léto. :D nejraději mám zimu, když sněží. Taky mám ráda Vánoce, kdo ne? :D

V zimě jezdím na hory lyžovat. Vždycky si to tam užiju.letos jsem taky byla, ale jen dvakrát.

Zima je zajímavé roční období, protože rok začíná a končí zimou. Je leden a únor pak jsou další měsíce a poslední je prosinec.

Ve škole poslední den před prázdniny máme basketbalový turnaj. Neptejte se mě, jak to probíhá. Já moc basket nemusím a pak jsou konečně prázdniny. :D

Ještě jsem nemluvila o novém roce, nebo bych měla napsat o Novém roce. Určitě znáte, kdy se píše malé "n" , a kdy velké "N", nebo ne? Já si předsevzetí do nového roku nedávám, protože nevím, co. ;) Dáváte si předsevzetí? Už jste ho splnili? Pak den Nový rok probíhá normálně jako každý jiný.


Minulý a předminulý rok jsem postavila obřího sněhuláka, který byl velký jako já. Já nerada stavím malé sněhuláky, když mám postavit sněhuláka tak pořádného, ne? :D Taky jsem se jednou pokoušela postavit křeslo, ale spíš to vypadalo jako hromada sněhu než křeslo. :DPodzim

23. března 2015 v 14:00 | Andey
AHOJ
Připadá mi, že podzim je takový uspávací. Často prší, a proto člověka nebaví chodit ven. Taky začíná škola a učitelé si chtějí ověřit, jestli si něco pamatujeme.

Taky jezdím na kole a někdy chodím s kamarády ven.

Na podzim rostou jablka a švestky, tak vždycky měsíc jíme jablečný koláč, šátečky s jablečnou marmeládou a další měsíc jíme švestkový koláč, švestkové knedlíky. Každému to leze ušima. :D

Podzim je vždycky krásně barevný. ;) Já ráda nahrabávám listí nohou a pak do toho kopnout a ono se to listí rozletí. :D

Září je ještě teplý měsíc, ale říjen a listopad je studený a to nikoho nebaví chodit ven a ani mě.

Na podzim má vzpomínku. Kamarádka musela udělat projekt na talentovky, tak jsem jí pomohla. (Dovolila jsem jí, aby mě fotila. :D)

WEEK TALKING - 6

22. března 2015 v 21:49 | Andey |  sweet little sunday
AHOJ
Jak jste se měli celý týden? Já jsem byla v pondělí poprvé po prázdninách ve škole. Nic moc se tam nedělo. Jak víte, od úterý jsem byla doma, protože jsem byla nemocná. Od kamarádky jsem se dozvěděla, že učitelky teď za mě hledají náhradu na badatelský den. Na vysvětlenou: Každý rok se na naší škole pořádá tzv. badatelský den (myslím, že ten den nemá skutečný název). Na tom dni je několik stanovišť a každý žák si vybere dvě stanoviště, která má za ten den navštívit. Každé stanoviště se jmenuje podle nějakého vynálezce a já jsem na jednom stanovišti. Naštěstí to kamarádka dala do pořádku a řekla, že příští týden už ve škole budu. :)

V sobotu jsem byla na babi narozeninové oslavě. Moc jsem si to na ní užila. Ze začátku jsem (cituji) tancovala jako robot, ale pak jsem se do toho dostala. :D Víte, co jsem měla za úkol? Fotit. Fotila jsem všechno a všechny. :D

Dneska jsem byla v kině. Víte na čem? Na nové Popelce. Teď přetáčejí staré pohádky do nových verzí. Opravdu se mi líbila. Oni ty pohádky nějak upraví. :) Řekla bych, že tam bylo něco i z české Popelky. Musím vám říct, že jsem si myslela, že jsme ve špatném sále, protože než ten film začal, tak nám pustili scénku z pohádky Frosen, ale byli jsme ve správném sále. Jen mě štvala jedna věc. Byly tam malé děti, které se tam během filmu honily a povídaly, ale moc jsem je nevnímala. Na tom velkém plátně to je prostě něco jiného než v televizi. ;)

Příjímačky se mi blíží, tak se od pondělí začnu pořádné připravovat, abych je zvládla. Chtěla bych vám poděkovat, že jste si oblíbili můj blog. Vím, že nemá 100 návštěv za den, ale to nevadí. Jsem ráda za vaše komentáře. Baví mi je číst a vždycky mi zvednou náladu. :) Děkuji. :D

Jaký jste měli týden? Byli jste taky v kině? Na čem jste byli? Líbí se vám 30 Day Challenge? Kdo taky bude psát příjímačky? :)


Léto

22. března 2015 v 14:00 | Andey
AHOJ
Taky se těšíte na léto? Já jo. Budou prázdniny, budu chodit s kamarády ven a někam se pojede.


Já se vždycky o prázdninách domluvím s kamarádkou a chodíme společně ven a vždycky jednou o prázdninách podnikneme výlet na houpací lávku. Vstaneme brzo ráno, sejdeme se na náměstí a vyrazíme. Tento rok určitě opět vyrazíme. :D

V létě mi štve jedna věc a to je, že lítají mouchy, jak já je nenávidím. Pak o prázdninách jezdím k moři a po Česku. Je to skvělý, vždycky si ty prázdniny užiju, a proto tak rychle utíkají. Brala bych je delší, ale to asi každý.


Na létě mám ráda, že roste ovoce a je teplo. Já se ráda koupu a vždycky máme v létě na zahradě bazén. Tak jsem na zahradě pořád. Vykoupu se a jdu do chládku na lehátko a čtu si a pak jdu zase do bazénu. :D Někdy je v létě takové horko, že se mi nikam nechce jít a jsem jen u bazénu. ;)

Vždycky když jsem u moře, tak stavím hrad z písku a sbírám mušle. :)

Jaro

21. března 2015 v 14:00 | Andey
AHOJ

Když se řekne jaro, co si představíte? Já si představím rozkvetlou louku, kolečkové brusle a Velikonoce. :DNa jaře nejlepší, že už nemusíme nosit to teplé oblečení. Já na jaře jezdím na kolečkových bruslích a na kole. Mám naplánovanou cestu, kterou bych chtěla projet na kole. ;)Ale vadí mi, že v březnu jsou ještě studená rána, ale odpoledne je horko a to oblečení nesete v ruce, nebo ho dáte do tašky.Lidi na jaře mají takovou lepší náladu a chodí se s kamarády ven. Je to prostě skvělé. Na jaře se dá jezdit na různé výlety, protože když byla zima, tak to nešlo. :DMálem jsem zapomněla napsat něco o Velikonocích. Minulý rok jsem byla pořádně vyšupaná na několik let dopředu. Hned jak jsem zašla domů, tak zvonili další koledníci.


Název blogu

20. března 2015 v 18:04 | Andey
AHOJ
Včera jsem psala o mottu blogu a dneska budu psát o názvu blogu. Název blogu je Life is beautiful. V překladu to znamená Život je krásný.

Podle mě bychom si to měli říkat každý den, protože je to optimistická věta a optimistické myšlení je zdravé. :D Někomu připadá, že život je krutý, ale život je takový, jaký si ho uděláme my, a jestli si ho uděláme krásný, nebo krutý je jen na nás. ;)

Jestli jsme každý den negativní a pesimistický, tak vám to může přijít, že život není krásný, ale je.
Mám tu hned několik důvodů. :)

PŘÍRODA
Ano, je to sama příroda, která dělá život hezčí. Nemám pravdu? Půjdete na procházku a dojdete na louku. :) Je krásně rozkvetlá a všechno tam voní, teda pokud nemáte alergii, to je potom problém.

KAMARÁDI
Snad skoro každý má kamarády. Já si to s nimi užívám. Smějeme se společně, chodíme ven atd. i v tento okamžik si člověk, který říká, že život je krutý, musí říct, že život je krásný. Přece smát se s kamarády je něco skvělého. :D

RODINA
S rodinou se taky hodně zasměju a užívám si s ní. :D Rodina vás nenechá, abyste byli smutní, nebo jo? O.o

DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ

Když jste doma sami, tak si můžete pustit nějaký pěkný film, který vám zvedne náladu. ;)

Motto blogu

19. března 2015 v 14:00 | Andey
AHOJ
Dreams are my reality je "heslo" tohoto blogu. V překladu to znamená - Sny jsou moje realita.
Tím bych chtěla připomenout, že bychom měli žít své sny. :D
Každý má své sny a každý by si je měl splnit, i když jsou bláznivé. Čím bláznivější tím lepší, ne? :)
Tady u toho si říkám - Všechno jde, ale musíš chtít. ;) Proto u splnění svých snů musíte chtít.
Já mám ve škole někdy pocit, že jsem ve snu. Podívám se na učitelku a řeknu si: "Je to sen, nebo realita?" Pak pokračuju v čem jsem skončila. Tady by se taky dalo říct: "Dreams are my reality" :D

Máte někdy taky takový pocit, že jste ve snu? O.o


Já a facebook

18. března 2015 v 17:59 | Andey
AHOJ
Dneska jsem pořád doma, protože mi není dobře, zítra a v pátek taky budu ještě doma. Doufám, že to není nic vážného. Když jsem doma, tak si čtu a koukám se na filmy. Právě teď si jeden stahuju. :D
Máte v plánu jít o víkendu do kina? Já jo, ale jestli budu zdravá samozřejmě, jinak si udělám domácí kino. :D
Chtěla jsem se zeptat už ve WEEK TALKING, ale zapomněla jsem na to. Jak se vám líbí 30 Day Challenge? Já vím, že někdy nepíšu moc extra douhé články, ale to, doufám, nevadí. ;)
Tak se vrhnu na ten článek, bude i mém pohledu na facebook.

Když jsem si založila facebook, tak jsem tam hrála jen hry. Postupně jsem si přidávala kamarády ze školy. Potom jsem pořád hrala hry a jeden čas tam vůbec nechodila, protože mě to nebavilo. Po čase jsem se tam vrátila.

Teď je facebook plný přímo přeplněný fotek všech. Já tam svoje fotky nedávám, mám tam jednu profilovku, kterou jsem už dlouho nezměnila, ale nikomu to nevadí. Jinak tam dávám různé fotky, které jsem nafotila u moře.

Já na facebook chodím už jen ze zvyku. Jen jednou za týden ho projedu a jen si přes něj píšu s kamarády, ale existuje hodně sociálních sítí, přes které si můžete s někým psát.

Jenže na facebooku se řeší, co se bude psát za testy atd. a to je dobré vědět. :)