VALENTÝN???

13. února 2015 v 20:19 | Andey |  MY IDEAS
AHOJ
Víte, co bude zítra za den? Ano, bude Valentýn. Nechápu, proč lidi s tím Valentýnem tolik nadělají. Neříkám to jen proto, že ho nemám s kým slavit. Valentýn mi nedává moc smysl.
Představte si, že s někým chodíte, nebo doopravdy s někým chodíte, tak nebudete čekat na 14. února, abyste mu řekli, že ho milujete nebo si užít skvělý večer. Skvělý večer si můžete uspořádat kdykoliv a vždy to bude originální.
Já mám na Valentýna takovou "vzpomínku." Minulý rok byl Valentýn v pátek a kamarádka mi 13. února řekla, že nemá ráda Valentýn, a tak se 14. února obleče celá do černého (je to její oblíbená barva), ale stejně nabyla ve škole, protože jí nebylo dobře. Já jsem si na Valentýna taky nevzala růžové oblečení, ale normální jako každý den.
Ještě vám napíšu, co budu dělat na Valentýna. Budu vyspávat do kolika chci pak si dám snídani a budu si číst knížku. Budu doma v teple, protože mám strašný kašel a rýmu a během týdne mi moc dobře nebylo. Doufám, že budu v pořádku.


Jaký máš názor na Valentýna? Co budeš dělat na Valentýna?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 evulinana evulinana | Web | 14. února 2015 v 0:53 | Reagovat

Jojo Valentýn je prostě přeceňovanej a hlavně mediální svátek. A sice bychom si měli říkat, že se milujem mnohem častějš, ale postupem času už to tak u leckoho nebývá a tak by těch svátků mohlo být i víc. Já mám to štěstí, že mám nejlepšího chlapa pod sluncem! Ale 1. Máj je stejně lepší :)

2 Sárča Sárča | Web | 14. února 2015 v 15:48 | Reagovat

Na dnešek mám úplně stejný plán, jako ty:D Ležet doma s horkým čajíkem, koukat na filmy, dělat něco málo na noťasu nebo si číst..:D
Pro mě to taky spíše znamená jen komerce..Je to sice hezký nápad a lidi ať si ho klidně slaví, jen si myslím, že by se to nemělo tolik přehánět..!:) Všude, kam se podíváš, je nějaká valentýnská tématika..což mi přijde přehnaný, mno..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama