Co si mám vybrat???

1. února 2015 v 10:20 | Andey |  MY IDEAS
Toto téma jsem se mi líbilo, protože jsem velice nerozhodný člověk, a často když si něco vybírám, říkám si: ,,Co si mám vybrat?! To nebo to?!"
Určitě to znáte taky. Jste v obchodě a vybíráte si např. kalhoty. Já si v jednom obchodě vyberu asi tak troje kalhoty a teď nastává to ROZHODOVÁNÍ, které kalhoty si vyberu. Někdy si nevyberu žádné a jindy se nakonec rozhodnu, které to budou.
Řekla bych, že existuje nepsané pravidlo, které funguje asi tak ve dvou ze tří případů. Opět si představte, že jste v obchodě a vybíráte si kalhoty. Postupně je vyřazujete, až Vám zůstanou jen jedny. V tu chvíli si řeknete, že jste si vybrali ty první kalhoty, které se Vám líbili.
To se mi nedávno stalo. Jelikož jsem v ročníku, kdy si musím vybrat dvě střední školy. Nastalo to známé ROZHODOVÁNÍ, které zažíváme každý den. Jsem rozhodnutá podat si přihlášku na jedno gymnázium a na jednu školu s maturitou. (Chci to mít už rozhodnutý, abych věděla, co na tu přihlášku napsat, až jí budu mít, a nenechávat to na poslední chvíli.) Tedy přejdu k tématu. V září jsem věděla, na jaké gymnázium chci jít, ale když jsem začala přemýšlet nad tím, které je lepší. Nemohla jsem se rozhodnout. Jeden týden to byl ten, druhý zas ten a tak to bylo pořád. Víte, díky čemu jsem se rozhodla? Díky DNÍM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Víte, jaké jsem si nakonec vybrala? Ano, vybrala jsem si to první, na který jsem původně chtěla jít a na to chci jít pořád. :D
Chtěla bych Vám ještě napsat, jak se lidi rozhodují.
1. Napíšou si pro a proti. (Já si takové seznamy nepíšu.)
2. Zavřou oči a na něco namíří prstem. (To taky nedělám.)
3. Někteří lidi a já si to nechají projít hlavou a pak se rozhodnou.

Napište mi, jak se vy rozhodujete. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama